Aktuality

Zvětšit
23. 7. 2020

MEZA v novém kabátě

S radostí vám oznamujeme, že jsme spustili nové webové stránky, které dostaly modernější design. Věříme, že se vám nový web bude líbit a naleznete v něm spoustu užitečných informací. Ve stejném duchu jsou i naše nové letáky a roll-upy.

 


Zvětšit
5. 5. 2020

Konference ARGE odložena

Vzhledem k pandemii Covid-19 bude konference ARGE ve Stockholmu, která se původně plánovala na září 2020, odložena o jeden rok. Nový termín je stanoven na 9. a 10. září 2021.
V roce 2020 se místo plnohodnotné konference uskuteční pouze jednodenní setkání členů ARGE v prostorách FVSB, ve Velbertu (Německo), a to 10. září
Aktivita sdružení ARGE pokračuje i přes omezení stanovená pandemií Covid-19 - stejně jako projekty Evropské komise, ECHA, CEN, ETSI a dalších organizací a orgánů s nimi souvisejících. Cílem tohoto setkání je informovat členy ARGE o postupu prací, získat zpětnou vazbu a učinit společná rozhodnutí. Kromě toho se bude konat výroční valná hromada.

 


Zvětšit
24. 6. 2015

MEZA kolektivním členem AGA

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování se stala počátkem roku 2015 kolektivním členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z.s. (AGA) je reprezentativním profesním sdružením firem a subjektů vyvíjející podnikatelskou, pracovní nebo jinou činnost v oblasti technických služeb a zařízení, sloužících k ochraně osob a majetku, autorizované společenstvo Hospodářské komory ČR a členem evropských asociací EURALARM a ESBOC. Členství v asociaci symbolizuje dnes již všeobecně respektovaný certifikát vysoké odbornosti a kvality, finanční a ekonomické stability, kvalitního technicko-personálního zázemí a dodržování etických zásad. Členství v asociaci vytváří pro členy i určitou konkurenční výhodu při získávání zakázek. Více o členství v AGA na https://www.gremiumalarm.cz/clenstvi/.